Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-stanislava-kulchytskoho-ta-larysy-yakubovoyi-trysta-rokiv-samotnosti-ukrayinsk%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Станіслава Кульчицького та Лариси Якубової «Триста років самотності: український Донбас у пошуках смислів і Батьківщини»

Книгарня «Є» та видавництво «Кліо» запрошують на презентацію книжки Станіслава Кульчицького та Лариси Якубової «Триста років самотності: український Донбас у пошуках смислів і Батьківщини». Захід відбудеться 4 жовтня за участі авторів. Початок – о 18.30.

На тлі поворотних етапів політичної, соціально-економічної та етнокультурної історії нового й новітнього часу в книзі реконструйовано обставини колонізації Донеччини та Луганщини, участь окремих етнічних груп у господарському освоєнні регіону, процеси етнокультурної взаємодії та суперечності, які вони генерували. Через дослідження державних практик регулювання міжнаціональних взаємин та інтеграції регіональної ідентичності в загальнонаціональний та загальнодержавний контекст здійснено спробу встановити властиві регіону форми соціальної та міжетнічної взаємодії, окреслено сучасні тенденції, перспективи й потенційні загрози.

Одним із напрямів дослідження є введення окресленої проблематики в контекст державної національної та соціогуманітарної стратегії з метою подолання трагічних наслідків збройного протистояння на Сході України.

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3 метро “Золоті ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

04.10.2016 18:30 0
Поділитись