Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-reportazhiv-olhy-kari-rybka-dyadechka-zavena-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки репортажів Ольги Карі «Рибка дядечка Завена» у Києві

Презентація книжки репортажів Ольги Карі «Рибка дядечка Завена» у Києві

Книгарня «Є», Конкурс художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки репортажів Ольги Карі «Рибка дядечка Завена». Захід відбудеться 13 лютого. Початок – о 18:30. Модераторка – Марія Семенченко.

«Рибка дядечка Завена» — це збірка дуже різних історій — добрих і світлих, темних і болісних, смішних і сумних, — які авторка почула та прожила у своїх неодноразових мандрах Вірменією.

Крізь багаті на страви застілля, безмежну гостинність і засліплюючу красу природи проступають трагічні події минулого і сьогодення, історії, які мають щасливе завершення і такі, що його не мають. У цих репортажах ви зустрінете дуже різних героїв: когось полюбите, хтось вас здивує, над пригодами іншого сміятиметесь або плакатимете. Жодна історія, жоден репортаж не залишає байдужим, бо це не лише майстерна репортерська робота, це ще й тексти, просякнуті особливою любов’ю до Вірменії.

Ольга Карі — гастрономічна й тревел-блогерка, авторка першого українського блогу про смачні подорожі світом «Karifood». Закінчила Інститут журналістики ім. Тараса Шевченка, працювала на «Громадському радіо» та  «Радіо Свобода», співпрацює з каналами «1+1» та «UA: Перший» як гастрономічна експертка, разом із чоловіком подорожує світом у пошуках яскравих і небанальних смаків: від морозива з верблюжого молока до сушених мексиканських стрибунців чи близькосхідної долми в малиновому листі. Авторка книжки репортажів про нетуристичну Вірменію  «Рибка дядечка Завена».

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.02.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Ольга Карі
  • - Марія Семенченко (моредаторка)
0
Поділитись
Отримай знижку