Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-oun-banderivtsi-frahment-diyalnosti-ta-borotby%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки «ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби»

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книги Святослава Липовецького «ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби», яка відбудеться 21 вересня.

Початок – 18.00.

«ОУН бандерівці фрагмент діяльності та боротьби» – початок культурологічно-просвітницького проекту «SERVUS». «Започатковуючи наш видавничий проект, ми хочемо передати привіт усім тим, хто Жив, Мріяв та Творив до нас. Віримо, що хоч час i минає, але пам'ять залишається», – пише в анотації до книги її автор та упорядник. Але повернемося до видання – у ньому, на 97 сторінках, вмістився короткий історичний виклад становлення, розвитку та діяльності Організації Українських Націоналістів (бандерівців). Як наголошує Святослав, «ОУН є найлегендарнішою українською структурою, що впродовж понад восьми десятиліть провадить ефективну й жертовну боротьбу за здобуття та утвердження Української Самостійної Соборної Держави». Видання, яке, до слова, присвячене 70-річчю створення Революційного Проводу ОУН, складається із 20 розділів, щедро ілюстрованих світлинами з архіву автора, Центру національного відродження та Центру досліджень визвольного руху. *** Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота» Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
21.09.2010 18:00 0
Поділитись