Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-olhy-melnyk-ship-life-sim-misyatsiv-dobrovilnoho-rabstva/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

Презентація книжки Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства».

«Ship life. Сім місяців добровільного рабства» ‒ подорожній щоденник Ольги Мельник, в якому вона розповідає про свій досвід семимісячної роботи за контрактом на круїзному лайнері. Опинившись у закритому просторі, молода жінка потрапляє у зовсім новий для неї світ, в якому панують свої закони, правила, своєрідна боротьба за виживання. Події викладено у хронологічному порядку, тому читач матиме змогу не лише відвідати разом з оповідачкою та командою лайнера різні куточки світу, побувати у круїзах, а й простежити еволюцію її непростого, а почасти й доволі травматичного досвіду. Ship life – це тривале співіснування у замкненому просторі представників різних культур, особистостей з відмінними морально-етичними поглядами, світоглядами, своїми життєвими історіями, мотивацією. Тому виживання на цій території більше пов’язане все ж не з боротьбою, а з готовністю вчитися комунікації. 

Це територія пізнання світу, іншого ‒ через численні інциденти, конфлікти, діалоги, розв’язання численних задач. Книга цікава та унікальна ще й тим, що подає багато ексклюзивної інформації про життя на лайнері: побут, робота, дозвілля персоналу, закулісся неймовірно злагодженої сфери обслуговування, розваги пасажирів, особлива мореплавна професійна лексика, специфічний жаргон. А ще ‒ особистою мотивацією приректи себе на таке «добровільне рабство» різних учасників цієї історії. Якою була мотивація Ольги Мельник, який бік вона обрала у протистоянні амбіцій і цінностей, та багато інших фактів ship life ви зможете дізнатися під час презентації 25 січня.

Ольга Мельник народилася 10 квітня 1988 року в м. Білгород-Дністровський, Одеської області. Вивчала історію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», вчилася за спільною магістерською програмою «Німецькі та Європейські студії» «Києво-Могилянської академії» та Єнського університету ім. Фрідріха Шиллера (Німеччина). Після закінчення навчання відпрацювала контракт офіціантом бару на американському круїзному лайнері. Згодом дистанційно працювала перекладачем і багато подорожувала Азією: Індія, Шрі-Ланка, Таїланд, Малайзія, Киргизстан, Узбекистан, Казахстан, Сінгапур. Півроку прожила на індонезійському о. Ява, працюючи вчителем англійської мови в ісламській школі. Також працювала інструктором в американській школі раннього розвитку в Китаї. На сьогоднішній день відвідала 44 країни в Європі, Азії, Північній та Центральній Америці.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 25.01.2018 19:00
Учасники: 3
  • - Ольга Мельник
  • - Юлія Федорович
  • - Модератор – Артем Чапай
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку