Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-olesi-yaremchuk-nashi-inshi-istoriyi-ukrayinskoho-riznomanittya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Олесі Яремчук «Наші Інші. Історії українського різноманіття»

Презентація книжки Олесі Яремчук «Наші Інші. Історії українського різноманіття»

Подія скасована! Перепрошуємо за незручності.
Дорогі відвідувачі!
З незалежних від Книгарні "Є" причин (відсутність книг у видавництва) ми змушені скасувати сьогоднішню київську презентацію книжки Олесі Яремчук "Наші інші".
Книгарня "Є" готова надати свої приміщення для презентації видання у майбутньому, коли буде налагоджено дистрибуцію книжки. Перепрошуємо всіх зацікавлених за ситуацію і сподіваємося на розуміння!


Книгарня «Є» і видавництво «Човен» запрошують на презентацію книжки Олесі Яремчук «Наші Інші. Історії українського різноманіття», що відбудеться 3 грудня, за участю авторки. Початок – о 18:30. Модераторка – Ганна Улюра.

«Наші Інші» – збірка репортажів про національні меншини і реалії життя етнічних спільнот в Україні. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Вірмени, німці, турки-месхетинці, євреї, румуни, шведи – Україна є домом для десятків різних народів, і кожен додає їй барв і повноти. Репортерка Олеся Яремчук об’їздила багато поселень, від гамірних міст на Донбасі й Буковині до тихих сіл Бессарабії та Закарпаття, щоб задокументувати, як наші національні меншини живуть нині та яку пам’ять бережуть про своє минуле. У книжці «Наші Інші. Історії українського різноманіття» зібрано чотирнадцять щемких і пізнавальних історій, історій людей і народів, які творять українську спільноту. «Такою є наша Україна, ця «серединна земля», де століттями прокочувалися хвилі добровільних або вимушених міграцій, залишаючи по собі острівці різних культурних спільнот, а згодом, уже в ХХ столітті, прокотилося дещо інше – коток планової мовної, культурної, релігійної (а радше антирелігійної), побутової, світоглядної – якої ще? – уніфікації, – пише у передмові до книжки поет і літературознавець Остап Сливинський. – Саме так ця наша Україна зараз виглядає, така її модель: сіре громаддя типової радянської забудови, серед якої тільки найпильніше око помітить щось інше, що вціліло в новому, «впорядкованому» краєвиді завдяки чи то чийомусь недогляду, чи то чиїйсь затятій упертості».

Книжка «Наші Інші» – це спроба розповісти українському читацтву про спільноти, які перебувають на межі різних ідентичностей, мов і культур. Ідея проекту про національні меншини виникла наприкінці 2015 року, а перші тексти — у вересні 2016-го. Упродовж трьох років в онлайн-часописі «The Ukrainians» було опубліковано дев’ять матеріалів циклу, які доступні на сайті в мультимедійному форматі.

П’ять нових ексклюзивних матеріалів для книжки «Наші Інші» було написано 2018 року завдяки підтримці Українського культурного фонду. В останніх репортерських виїздах брав участь відеограф Сергій Полежака, співзасновник компанії «New Cave Media», який створив короткі відеоісторії до книжки, які незабаром можна буде переглянути у вільному доступі в інтернеті. У 2018 році медіапроект «Наші Інші» номіновано на ADAMI Media Prize – нагороду для журналістів і журналісток із країн Східного партнерства ЄС.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 03.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Олеся Яремчук
  • - Ганна Улюра (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%