Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-oleny-galety-amp-amp-quot-vid-antolohiyi-do-ontolohiyi-amp-amp-quot%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Олени Галети "Від антології до онтології"

Книгарня "Є" та видавництво «Смолоскип» запрошує на презентацію монографії знаної дослідниці літератури Олени Галети «Від антології до онтології: антологія як спосіб репрезентації української літератури кінця ХІХ – початку ХХІ століття». Модерує Ростислав Семків. Захід відбудеться 6 липня. Початок о 18.00.

Ця книжка досліджує літературну антологію як жанр і як спосіб формування читацьких спільнот, об’єднаних спільною культурною пам’яттю й цінностями. Авторка показала антологію в різних історичних епохах: від часів формування національного літературного канону в ХІХ столітті й до наших днів із їхніми постмодерними та постколоніальними тенденціями. Приходьте та познайомтеся з найновішими цікавинками сучасного українського літературознавства! На презентації виступить авторка книги. Модератор – Ростислав Семків. Олена Галета – українська поетка, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства ЛНУ. Авторка й упорядниця численних поетичних і літературознавчих книжок. Адреса Книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"
06.07.2015 18:00 0
Поділитись