Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-oleksiya-chupy-vyshnya-i-ya/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Олексія Чупи «Вишня і Я»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я», що відбудеться в рамках фестивалю «Бандерштат» у суботу, 6 серпня. Початок – о 17.00. Модераторка – Ганна Луцюк.

Олексій Чупа, автор книжок «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища» та «Акваріум», написав неймовірно зворушливу і дуже камерну повість «Вишня і Я». «Це – історія покинутої дитини і дорослого чоловіка, – розповідає письменник. – І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв (Ярчика та Вишні – 6-річної дитини) є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні / соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Як же писалася ця книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія в Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця, письменник розповість на презентації.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa (Lutsk)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa. The event will take place in the frames of Banderstadt Festival on Saturday, August 6. Hanna Lutsyuk is the moderator.

Beginning at 5 p.m.

Yarchyk has not expected a little girl to become the most important person in his life. He accidently runs into Vyshnya at a store. Children entirely change one another’s lives, being careful and timid first and then relaxed and light-hearted in their relations. Vyshnya learns and Yarchyk takes a fresh look at responsibility, real care and unconditional trust.

At the presentation, the writer will tell of the autobiographical and fictional parts of the book, his childhood in Donetsk and his favorite street.

***

Address: YE Bookstore 30, Lesi Ukrayinky Street Tel.: (0332) 72-43-76

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

06.08.2016 17:00 0
Поділитись

Персональний подарунок на першу покупку

Додатково 10% знижки

Реєструйся та отримай смс з
промокодом на знижку

Промокод діє тільки сьогодні
Зареєструйся отримай -10%