Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-oleksiya-chupy-vyshnya-i-ya%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Олексія Чупи «Вишня і Я»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Олексія Чупи «Вишня і Я», яка відбудеться 24 травня за участю автора. Початок – о 18.00.

Ярчик і не підозрює, що найважливішою людиною у його житті стане маленька дівчинка, яку він випадково зустрів у крамниці. Спочатку трохи сторожко і боязко, а чимдалі — тим легше й невимушеніше вони змінюють життя одне одного. Вишня дізнається, а Ярчик по-новому відкриває для себе, якою важкою і водночас потрібною ношею є відповідальність, що таке справжня турбота і наскільки цінним є здобути чиюсь беззастережну довіру.

Олексій Чупа – український письменник. Народився 30 серпня 1986 року в м. Макіївка. Вивчав філологію в Донецькому університеті, а також навчався за спеціальністю хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. У 2014 році переїхав у Львів, а згодом – у Летичів. Стипендіат програми «Gaude Polonia» (Польща, 2015). Автор кількох поетичних та прозових книг.

Адреса книгарні «Є»: вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book by Oleksiy Chupa (Vinnytsia)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Vyshnya i Ya (Vyshnya and Me) book. The event with the participation of the author will be held on May 24.

Beginning at 6 p.m.

Yarchyk has not expected a little girl to become the most important person in his life. He accidently runs into Vyshnya at a store. Children entirely change one another’s lives, being careful and timid first and then relaxed and light-hearted in their relations. Vyshnya learns and Yarchyk takes a fresh look at responsibility, real care and unconditional trust.

***

Address: YE Bookstore 89, Soborna Street Tel.: (0432) 52-93-41

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

24.05.2016 18:00 0
Поділитись