Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-oleha-polyakova-kryzhana-karusel-v-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Олега Полякова «Крижана карусель» в Києві

Презентація книжки Олега Полякова «Крижана карусель» в Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію книжки Олега Полякова «Крижана карусель», яка відбудеться 26 лютого. Початок – о 18:30. Модераторка –  Оксамитка Блажевська.

Про книгу:
Її звуть Христиною, але насправді вона Хризантема — як пізня осіння квітка, котрій не страшні перші морози й сніги. Вона шукає свою Україну на Майдані у вирі революційних подій, а потрапляє у моторошне й водночас прекрасне місце, де подобою велетенської платівки крутиться крижана карусель.

І химерна карусель метафорично кружлятиме, аж доки не перетвориться на безжальну рулетку, яка вершить долі маленьких людей-хризантем. Хто й навіщо звів крижану пастку на річковому льоду та в душах людей? Яка невидима сила обертає цю карусель? І чи вдасться, зрештою, зупинити її на шалених обертах?

Про автора:
Олег Поляков — київський романіст, якого називають творцем нової химерної прози. Його романний дебют «Рабині й друзі пані Векли» був перекладений та виданий у Польщі. Книга «Хроніки туманної Трої» потрапила до шорт-ліста «Нагороди Фонду Петра і Лесі Ковалевих», США. «Крижана карусель» — третій, ще більш химерний роман Олега Полякова — побачив світ наприкінці 2019 року у видавництві «Дім Химер».

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 27.02.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Олег Поляков
  • - Оксамитка Блажевська (модераторка)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%