Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-mykoly-zhulynskoho-moya-druha-svitova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Миколи Жулинського «Моя Друга світова»

Книгарня «Є» та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію роману-хроніки в голосах Миколи Жулинського "Моя Друга світова". Захід відбудеться 3 листопада. Початок — о 18.00. Модератор — Юрій Шаповал.

Автор «Моєї Другої світової» веде читача від дитячих вражень із пронизливою нотою «інтуїції душі» до суворого стилю історичних документів та ремінісценцій минулого, від голосів живих свідків про трагічні й героїчні події до відроджених із небуття авторською уявою спогадів односельчан, від історії волинського села Новосілки до масштабних подій світового значення – такі «концентричні кола» осягнення цього роману-хроніки воєнної і повоєнної долі української людини. Оповідь тримає увагу читача, хвилює, оскільки тремтливий ліхтарик авторського бачення перебуває в чутливій руці людини, невіддільної від Батьківщини.

До участі запрошені: Іван Драч, Олександр Скіпальський, Сергій Тримбач, Петро Перебийніс, Володимир Сергійчук, Віталій Абліцов, Ірина Констанкевич, Сергій Цушко, Дмитро Дроздовський.

Ведучий — Юрій Шаповал.

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3, м. “Золоті ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

03.11.2016 18:00 0
Поділитись

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 31.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%