Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-marka-livina-babyne-lito/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Марка Лівіна «Бабине літо»

Книгарня "Є" та видавництво "Vivat" запрошують на презентацію книжки Марка Лівіна "Бабине літо", яка відбудеться у четвер, 28 квітня. Початок – о 18.30.

Автобіографічне «Бабине літо» — добра й сумна книжка, що розповідає про 10-літнього хлопчика Ждана, який приїхав на літо до бабусі й дідуся, бо мама з татом вирішили розлучитися. Він дивиться на світ, ніби такий звичний, і розуміє: світ змінюється, його «чому?» і «як?» уже значно складніші. Так настає дорослішання. Але є тут і машинки, паровози, футбол, збиті коліна та найкращий друг на літо — усе, що робить наші спогади про дитинство такими добрими й сумними.

Марк Лівін — блоґер та журналіст, маркетинг-директор Громадського телебачення. Дебютував виданням «Життя та інша хімія», яке тричі входило в ТОП-20 мережі книгарень «Є». Часто виступає на профільних заходах перед бізнес-аудиторією. Учасник та спікер багатьох міжнародних літературних фестивалів та мистецьких подій в Україні та за її межами: Київські Лаври та Гогольфест, Форум Видавців у Львові, Meridian Chernowitz, перший український літературний фестиваль «Ізоляція». Співзасновник (разом з Катериною Бабкіною) руху, що сприяє популяризації читання – bookchallenge_ua. Марк Лівін – це абсолютно нове світло сучасного літературного процесу України.

Адреса книгарні “Є”: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). Тел.: (056)7321392

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Presentation of Babyne Lito (Old Wives’ Summer) book by Mark Livin (Dnipropetrovsk)

YE Bookstore and Vivat Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of Babyne Lito (Old Wives’ Summer) book by Mark Livin. The event will take place on Thursday, April 28.

Beginning at 6:30 p.m.

Babyne Lito (Old Wives’ Summer) is the autobiographical book telling of 10-year-old Zhdan visiting his grandparents for summer, because his parents are getting divorced. The boy grasps the world is changing and his “whys” and “hows” are much more complicated now. This is his moving to adulthood. Still, the book does not lack cars, trains, football, bruised knees and summer bosom friend, meaning all those things constituting our wonderful childhood memories.

Mark Livin is the blogger, journalist and marketing director of Hromadske TV.

***

Address: YE Bookstore 15, Hlinky Street Entrance from the Yevropeyska Square Tel. (056)7321392

Free admission Media partner: The Ukrainian Week

28.04.2016 18:30 0
Поділитись

Реєструйся та будь першим,

хто дізнається про нові акції Книгарні "Є"!