Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-maksyma-vikhrova-dykyj-skhid-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Максима Віхрова «Дикий Схід» у Києві

Презентація книжки Максима Віхрова «Дикий Схід» у Києві

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Максима Віхрова «Дикий Схід», що відбудеться 13 грудня за участю автора та Андрія Голуба. Початок – о 18:30. Модераторка – Ольга Петренко.

Автор осмислює історію Донбасу від ХVI століття і до сучасних подій. Історію Дикого Поля, теренами якого проходила межа між землеробською і кочовою цивілізаціями; місця дії «Слова о Полку Ігоревім»; землі козацьких сторожових застав; омріяного простору свободи й нового життя для шукачів кращої долі; «всесоюзної кочегарки»... Будучи очевидцем драматичних подій весни 2014-го року, автор «Дикого Сходу» приділяє особливу увагу анатомії донбаського сепаратизму, а також економічним, політичним і соціокультурним процесам, які зробили Донбас придатним для російських геополітичних авантюр.

На презентації поміркуємо разом про становлення, буття, катастрофи та перспективи «вугільного» регіону – української землі, глибоко травмованої російськими імперськими експериментами.

Максим Віхров – житель Донбасу як мінімум у четвертому поколінні (далі простежити важко). За освітою – соціолог, за фахом – журналіст. Оглядач «Українського тижня».

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.12.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Максим Віхров
  • - Андрій Голуб
  • - Ольга Петренко (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись