Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-lesi-voronynoyi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Лесі Ворониної

Книгарня  «Є» та видавництво  «Нора-Друк» запрошують  Вас на презентацію нової книжки Лесі Ворониної «У  пошуках Оґопоґо», яка відбудеться 22 жовтня.Початок - о 18.00.«У пошуках Оґопоґо» - це книжка відомої дитячої письменниці, журналістки й перекладачки Лесі Ворониної, яка вперше виступає як цілком "дорослий" автор. Такі твори на заході називаються модним словом «тревелоґ», тобто літературна мандрівка.

Ми і наші діти колись уже мандрували з Лесею Ворониною  сторінками чудового дитячого журналу  “Соняшник”, який вона редагувала, потім, разом з героєм її книжки Суперагентом 000, вистежували підступних злочинців, які хотіли заволодіти цілим світом, кидалися у шалений вир пригод з членами Таємного Товариства Боягузів і   відкривали загадкову країну Нямликів. Що ж чекає на нас тепер?

Захоплююча мандрівка  часом і простором, індіанці крі, казковий архітектор Гундертвассер, таємниче чудовисько Оґопоґо,  в  існування якого так хочуть вірити канадці. Разом з Лесею Ворониною ми подорожуватимемо Європою і далекими материками та островами. Будемо спостерігати там за “аборигенами”, дивуватися, захоплюватися, потрапляти в смішні історії і вчитися просто жити і отримувати задоволення від життя. І від мандрівок. Не забуваючи при цьому, що краще, ніж удома, нам не буде ніде.

У презентації книжки візьмуть участь Ірен Роздобудьмо та Лариса Денисенко.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
22.10.2010 18:00 0
Поділитись