Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-ireny-koval-ssha-nezazemleni%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Ірени Коваль (США) “Незаземлені”

Книгарня “Є” та “Видавництво Анетти Антоненко” запрошують на презентацію книжки Ірени Коваль (США) “Незаземлені”. Зустріч відбудеться 6 жовтня. Початок — о 18.30. Модератор — Іван Рябчій.

Роман Ірени Коваль «Незаземлені» присвячено темам глибокого розриву між світами — капіталістичним і соціалістичним, неможливого, але від того не менш щемкого кохання, а також поєднання поколінь українців, розведених війнами, режимами та океанами. У романі, написаному у своєрідному авторському стилі, оповідається про брата й сестру, які вперше зустрілися у вже дорослому віці — і знову мусили втратити одне одного.

Ірена Коваль у 1994-1999 роках працювала позаштатним кореспондентом української редакції BBC. У 1999 році брала майстер-класи з драматургії при Лондонському експериментальному театрі «Челсі». 2001 року Станіслав Мойсеєв у Київському Молодому театрі поставив її п’єсу-трагіфарс «Поганські святі» (в театрі «Лев і левиця»). Через кілька років вистава була перенесена до репертуару Національного театру ім. Івана Франка.

Друга п’єса — «Маринований аристократ» — була поставлена тим же режисером у Молодому театрі, де йде вже дванадцятий рік. Тексти цих драматичних творів були видані у книзі «Дві п’єси» українською та англійською мовами.

Наступний твір Ірени Коваль «Балерина без пуантів» (за авторським визначенням жанру «фантазія для дорослих дітей») вийшов через кілька років, автором макетів та ілюстрацій є відомий сценограф та режисер Сергій Маслобойщиков.

Була сценаристом і режисером театральної програми до 200-го ювілею з дня народження Т. Шевченка — концерт відбувся у Longy School of Music у Кембриджі (Массачусетс, США).

Ірена Коваль — авторка автобіографічного роману «Незаземлені», в англомовному варіанті «Displaced. A true-life novel», що вийшов друком 2016 року.

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3 метро “Золоті ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

06.10.2016 18:30 0
Поділитись