Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-hrupy-informatsijnyj-sprotyv-vtorhnennya-v-ukrayinu-khronika-rosijskoyi-ahresi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки групи «Інформаційний спротив» «Вторгнення в Україну: хроніка російської агресії»

Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Стар Паблішинг» запрошують на презентацію книжки групи «Інформаційний спротив» «Вторгнення в Україну: хроніка російської агресії». Захід відбудеться 26 жовтня за участю авторів: Дмитра Тимчука, Юрія Каріна, Костянтина Машовця і В’ячеслава Гусарова. Початок — о 18.30.

Ця книжка – результат дворічної роботи волонтерської розвідувально-інформаційної групи «Інформаційний спротив», ініціативи української громадської організації «Центр військово-політичних досліджень», яка, своєю чергою, вивчала проблему військової загрози Росії проти України ще з 2008 року, відразу після війни РФ проти Грузії. Глибоке розуміння суті подій, що відбувалися в Криму з кінця лютого 2014 року і на Донбасі з весни 2014-го, а також величезні масиви інформації, отриманої від мережі волонтерів-патріотів групи «Інформаційний спротив» в цих регіонах, дали можливість проаналізувати весь хід російської агресії проти України з моменту її розв’язання і до початку 2016 року.

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3 метро “Золоті ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

26.10.2016 18:30 0
Поділитись