Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-gromovytsi-berdnyk-znaky-karpatskoyi-mahiyi-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії» у Києві

Презентація книжки Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Terra Incognita» запрошують на презентацію книжки Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії», яка відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30.

Колись давно, так давно, що й ніхто вже не пригадає коли, в Карпатських горах була запалена ватра магічної Традиції. І в неї з’явилися хранителі. І назвали тих хранителів Мольфарами…

Саме книга Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії», вперше видана понад десять років тому, прочинила двері в цей прихований світ, що справіку існує на Гуцульщині, і породила жвавий інтерес до таємничого аспекту гуцульської культури.

Робота над цією книгою поклала початок багатолітній дружбі авторки з карпатським «непрОстим» Михайлом Нечаєм — примівником, мольфаром і майстром Традиції. Тож саме Михайлів день — зручний час поговорити про те, як писалася книга «Знки карпатської магї», з чого вона почалася та чому було вирішено перевидати її саме тепер.

А з 4 грудня у давнину починалися ворожильні дні. «Увечір перед Введенням усі примівники, чинатарі і мольфари починають свої справи робити, і тогди їм весь рік іде добре» — розповідають старі люди в Карпатах. І всі, хто хотів дізнатися свою долю на рік, починаючи від Введення — і до Йордану — могли це зробити самі…

Спробуємо і ми. Усі, хто придбає книгу під час презентації, разом з автографом отримає ще й пораду на рік від авторської колоди Громовиці Бердник «Знаки карпатської магії».

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 11.12.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Громовиця Бердник
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%