Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-gennadiya-titova-try-storony-medali-revers-u-kyyevi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Геннадія Тітова «Три сторони медалі. Реверс» у Києві

Презентація книжки Геннадія Тітова «Три сторони медалі. Реверс» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на вечір гострого сюжету і презентацію книжки Геннадія Тітова «Три сторони медалі. Реверс», що відбудеться 17 січня за участю автора. Початок – о 18:30. Модератор – Андрій Мартиненко.

Видавництво «Темпора» започатковує серію презентацій книг, об’єднаних спільною рисою ‒ гостротою, що пронизує їхні сюжети, не залежно від жанру та перипетій.

В межах презентацій ми поговоримо з авторами про їхні книжки і бачення літератури.

Перший у нашому списку ‒ Геннадій Тітов, автор трилогії «Три сторони медалі», разом з яким ми презентуємо другу книгу з неї ‒ «Реверс». Молодий київський скульптор Сашко Савченко на прізвисько Сава намагається ужитися зі своєю нещодавно виявленою сутністю, яка затягнула його у світ надприродного. І світ цей дружнім аж ніяк не назвеш. В такому не зайве мати товариша, який завжди допоможе роздобути пива, втекти від ворогів, та ще й розібратися в химерних законах химерного світу.

Переплетення світла й темряви, східних походів середньовіччя і спальних районів сьогодення, реальності й потойбіччя – все це в продовженні гостросюжетного роману Геннадія Тітова.

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 17.01.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Геннадій Тітов
  • - Андрій Мартиненко (модератор)
0
Поділитись