Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-gabi-kopp-navishcho-ya-narodylas-divchynkoyu-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Габі Кьопп “Навіщо я народилась дівчинкою?”

Книгарня “Є” та видавництво “Зелений пес” запрошують на презентацію книжки Габі Кьопп “Навіщо я народилась дівчинкою?”, яка відбудеться 30 серпня.Початок — о 18.00.Учасники:

Брати Капранови — письменники, видавці, громадські діячі

Вахтанг Кіпіані — журналіст, головний редактор сайту "Історична правда"

Сергій Грабовський — політолог, публіцистКнига німкені Габі Кьопп “Навіщо я народилась дівчинкою?” (серія “Нетабачна історія”) - це розповідь про сексуальні “подвиги” радянських визволителів.

У Німеччині книжка викликала значний резонанс, шквал емоцій, відгуків, обговорень та критики, адже Габі Кьопп стала першою німецькою жінкою, яка у віці 80 років зважилася зізнатися у тому що стала жертвою сексуального насильства радянських солдат, будучи 15-річною дівчинкою.

Для бійців Червоної армії німкені були одним із найбажаніших трофеїв. Трофеєм стала і маленька Габі. До того ж, нею, як наймолодшою та найслабшою, весь час прикривались інші жінки, щоб самим уникнути ґвалтування.

Сьогодні, коли світ засудив не тільки Гітлера, але і Сталіна, коли ми знаємо, хто насправді розв'язав ту війну і якою ціною далася перемога в ній, настав час для правди, гіркої, нестерпної, але ПРАВДИ.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
30.08.2011 18:00 0
Поділитись