Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-evheniyi-kononenko-amp-amp-quot-ostannye-bazhannya-amp-amp-quot%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Євгенії Кононенко "Останнє бажання"

Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію нової книжки Євгенії Кононенко «Останнє бажання». Зустріч відбудеться у четвер, 24 вересня.  Початок – о 18:00.

Євгенія Кононенко – письменниця, перекладач з англійської та французької мов. За першою освітою – математик. Учасниця багатьох міжнародних літературних, культурологічних і наукових форумів в Україні, Франції, США, Польщі, Фінляндії, Естонії, Росії тощо. Лауреат низки літературних і перекладацьких премій. Автор багатьох оповідань, новел та есеїв, повістей та романів, дитячих книжок.

Іван Івак, український радянський письменник з темним минулим, написав багато книжок, яких ніхто не читав. І дружина, і діти, особливо син Валерій, ставилися із заслуженим презирством до його творів, хоча й добре жили в СРСР на його гонорари. Радянські часи минули. Почалося зовсім інше життя, зокрема й літературне. Іван Івак тяжко хворіє, напади асфіксії мучать його, але він не зможе померти, поки не напише чесної автобіографії. І, хоча радянському письменнику, та ще й колишньому працівникові НКВД написати таку дуже нелегко, він все таки зробив це. Він помер в останній рік перед початком доби Інтернету, створивши чи не останній рукописний роман літератури ХХ сторіччя. Рукопис зник на кілька років. Певне тоді ще не настав час читати його. Але через півтора десятка років, в добу розвиненого Інтернету й соціальних мереж, Валерієві Іваку, сину письменника, повертають зошит із цуценятком на обкладинці. Чи писав він, чи бодай намагався писати чесні твори? Чи схибив, спокушений щедрими винагородами за безглузду ідеологічно правильну писанину? Чи потрібно і чи можливо розгадати всі таємниці минулого? Принаймні, цього варто прагнути. Бо лише свідоме знання дає ту свободу, без якої не можливе народження свідомої людини майбутнього, яка є володарем власної долі за будь-яких обставин.

Адреса Книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 вхід вільний

24.09.2015 18:00 0
Поділитись