Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-erika-metaksasa-bonhoffer-pastor-muchenyk-prorok-zmovnyk-pravednyk-proty-treto/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Еріка Метаксаса “Бонгьоффер – пастор, мученик, пророк, змовник – праведник проти Третього Рейху”

Напередодні святкування 500-річчя Реформаціїї книгарня “Є” та видавництво “Книгоноша” запрошують на презентацію книжки Еріка Метаксаса “Бонгьоффер: пастор, мученик, пророк, змовник – праведник проти Третього Рейху”. Захід відбудеться 21 жовтня. Початок — о 18.00. Модератор заходу – Тарас Бойко, генеральний директор видавництва “Книгоноша”.

Чи може хтось відчувати зло ХХ століття гостріше, ніж віруюча людина?

У той час, коли Адольф Гітлер разом із нацистами спокушав націю, залякував увесь континент і намагався винищити євреїв Європи, невелика група інакодумців і диверсантів працювала над тим, щоб зруйнувати Третій рейх ізсередини. Одним із них був Дітріх Бонгьоффер — пастор і письменник, відомий своїми працями TheCostofDiscipleship («Послідовництво») та LifeTogether («Життя разом»), які стали духовною класикою. Він був страчений у 1945 році в концентраційному таборі за участь у таємній змові проти Адольфа Гітлера.

У першій за сорок років масштабній біографії Дітріха Бонгьоффера Ерік Метаксес, якого визнано найкращим автором, за версією New York Times, докладно описує драматичне рішення, яке Бонгьоффер прийняв у 1939 році: полишити безпечний притулок в Америці заради повернення до гітлерівської Німеччини.

Читачі довідаються про нові здогади та відкриття під час перебування Бонгьоффера в Абіссинській баптистській церкві в Гарлемі, яке змінило його життя, та про його радикальну позицію стосовно того, чому християни повинні боронити євреїв. Метаксес також розповідає про реакцію Бонгьоффера на Ніч розбитого скла, про його участь у відомому замаху на вбивство Гітлера «Валькірія», в «Операції 7», а також про спробу нелегально переправити євреїв до нейтральної Швейцарії.

Книга «Бонгьоффер» є свідченням неймовірної віри однієї людини, її боротьби за визволення свого народу від прокляття нацизму.

Учасники заходу:

Михайло Черенков – доктор філософських наук, професор Українського Католицького Університету та Української Євангельської теологічної семінарії.

Микола Романюк — старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви.

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті Ворота». Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

21.10.2016 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%