Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-dialohu-lyudmyly-taran-yablunya-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки-діалогу Людмили Таран «Яблуня» у Києві

Презентація книжки-діалогу Людмили Таран «Яблуня» у Києві

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки-діалогу Людмили Таран «Яблуня» за  участю авторки-укладачки, Оксани Забужко, Наталки Білоцерківець та Софії Майданської. Захід відбудеться 2 грудня. Початок – о 18:30.

«Яблуня» — книжка-діалог, у якій відомі в Україні й закордоном жінки — мами і доньки — говорять про важливі моменти, згадують знакових людей та події, що залишили слід у житті. Це — інтригуючі сюжети, які дивовижним чином перегукуються між собою, як і самі долі матерів: особисте постає свідченням епохи.

«У книжку я вмістила п’ять історій, п’ятеро надзвичайно цікавих доньок: Оксану Забужко, Наталку Білоцерківець, Софію Майданську, Богдану Павличко та Мар’яну Савку, що розповідають про найрідніших, котрі суттєво вплинули на їхнє життя і творчість. І, відповідно, — історії їхніх мам. Це така моя журналістська цікавість, мій проект, що тягнеться вже друге десятиліття. Ще в 90-х написала про маму Софії Майданської — жінку, що пройшла заслання, але знайшла себе. Пізніше був нарис про маму Наталки Білоцерківець. Згодом, працюючи у "Вечірньому Києві", подумала: "Усі знають Оксану Забужко. А яка її мама? І от, поки Оксана була у США, я зустрілась з її мамою і одразу зрозуміла, звідки у нас така Оксана. Це генетика". Потім мала щасливу змогу поговорити з мамою Мар’яни Савки – Іриною, людиною з музичним даром, що пережила депресивні роки, проте знайшла себе у літературі. Це — інтригуючі сюжети, які дивовижним чином перегукуються між собою», — розповіла про книжку Людмила Таран.

Людмила Таран — українська письменниця, літературознавиця та журналістка. Авторка  кількох збірок поезій, книг та низки статей. Твори перекладалися англійською, литовською, польською, російською мовами. Авторка збірки оповідань «Остання жінка, останній чоловік» та інших.

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 02.12.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Людмила Таран
  • - Оксана Забужко
  • - Наталка Білоцерківець
  • - Софія Майданська
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку