Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-daniela-kajzera-amp-quot-dysydent-vatslav-gavel-amp-quot%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Даніела Кайзера "Дисидент. Вацлав Гавел"

Книгарня "Є" та видавництво "Темпора" запрошують на презентацію книжки Даніела Кайзера "Дисидент. Вацлав Гавел", яка відбудеться 25 квітня.Початок - о 18:00.Даніел Кайзер (1971 р.н.) За освітою історик, німецький філолог. З 1999 до 2001 р. працював у виданні «Lidov? noviny». У 2001 – 2006 – у чеській редакції ВВС у Празі та Лондоні. З 2009 р. знову працює коментатором у політичному відділі видання «Lidov? noviny».

Книга присвячена біографії видатного чеського політика та драматурга Вацлава Гавела: його походженню, дитинству, юності та зрілості. Покликаючись на листування та зведення спецслужб, автор описує, як Гавел поєднував успішну драматургічну кар’єру з дисидентською діяльністю. Розповідь закінчується тоді, коли всесвітньо відомий драматург Вацлав Гавел балотується на посаду президента Чехословаччини і закінчує свою кар’єру дисидента. Книга розрахована на істориків, політологів, богемістів, усіх, кого зацікавить запропонована тематика.

«Я завжди поважав Вацлава Гавела, але, пишучи книгу про нього, вирішив вдатися до здорового критичного методу. Я перший, хто порівняв його старі спогади про суди та в’язницю з матеріалами, які збереглися у Міністерстві внутрішніх справ, тобто я зіставляв його свідчення зі всім, що мені вдалося відшукати про Вацлава Гавела. До мене такого ніхто не робив (…)

Вацлав Гавел – це приклад того, як людина має поводитися у важких умовах і не втрачати гідність. У сімдесятих та вісімдесятих він справді зробив більше, ніж коли став президентом. Його президентство – це загалом повернення кредиту, який він дав суспільству, будучи дисидентом».

Даніел Кайзер***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».


YE Bookstore and Tempora Publishers have the pleasure to invite you to the presentation of Daniel Kaiser’s book Dissident Vaclav Havel on 25 April.Beginning at 18:00.Daniel Kaiser (b. 1971) received a university diploma in history and is a German linguist. He worked for Lidove noviny in 1999-2001 and in the Czech office of the BBC in Prague and London in 2001-2006. He has been a political observer with Lidove novinysince 2009.The book is a biography of famous Czech politician and playwright Vaclav Havel and tells about his roots, childhood, adolescence and mature years. Citing his correspondence and reports by special services, the author depicts how Havel combined a successful career of a playwright with dissident activities. The story ends with Havel running for president of Czechoslovakia and finishing his career as a dissident.***Address:YE Bookstore,3 Lysenko Street, Metro Zoloti VorotaFree admission.Media partner: The Ukrainian Week

25.04.2012 18:00 0
Поділитись