Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyzhky-blazhennishoho-lyubomyra-guzara-try-dorohy%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Блаженнішого Любомира (Гузара) «Три дороги»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Архиєпископа-емерита УГКЦ Блаженнішого Любомира (Гузара) під назвою «Три дороги», яка відбудеться 2 квітня.Початок – о 12:00.Видання присвячується до 80-річного ювілею Архиєпископа-емерита УГКЦ Блаженнішого Любомира (Гузара).

У презентації візьмуть участь Блаженніший Любомир (Гузар), релігієзнавець Віктор Єленський, автор вступного слова до аудіокниги Блаженнішого Любомира «Дорога до Бога», медіаексперт Дмитро Крикун, співавтор аудіокниги «Дорога до себе».

«Три дороги» – бесіди Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Любомира у 2001-2011 роках з журналістами. До книжки також увійшли фрагменти з його аудіокниг, назви яких співзвучні з розділами цього видання «Дорога до себе», «Дорога до ближнього», «Дорога до Бога».

Автор у книжці дає відповіді на низку актуальних запитань, які сьогодні хвилюють українців. Зокрема Блаженніший Любомир розповідає, що таке бути собою, як слід розуміти свободу й що значить бути свобідним. Архиєпископ у «Трьох дорогах» достатньо уваги приділяє темі, як правильно виховувати дітей. «Якщо людина не має відчуття, що добре, а що погане, – це трагедія. …Вчити дитину змалечку, що корупція – це лихо. …Дітей треба годувати ідеалами», – радить автор.

Упорядником видання стала відома журналістка Катерина Щоткіна.

***Адреса книгарні «Є»:вул. Лисенка, 3,

м. «Золоті Ворота»Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
02.04.2013 12:00 0
Поділитись