Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-artema-chapaya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Артема Чапая

Книгарня “Є” та видавництво “Нора-друк” запрошують на презентацію книжки Артема Чапая «Подорож із Мамайотою в пошуках України», яка відбудеться 27 вересня.

Початок — о 18.00.Майже два місяці Артем Чапай провів за кермом мотоцикла, мандруючи Україною – від Коломиї до Луганська і назад. Зустрічним людям він ставив два запитання: «Про що ви мрієте?» та «Що для вас значить Україна?». Як відповідали на них звичайні громадяни, що трапилися Чапаю на довгій дорозі через Галичину, Буковину, Поділля, Черкащину, Київ, Полісся, Сіверщину, Слобожанщину, Донбас, Запоріжжя, Крим і Одещину, а також про пригоди автора під час подорожі ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу.

До слова будуть запрошені безпосередні учасники подій, описаних в книзі.

Модеруватиме захід Юлія Джугастрянська,Артем ЧАПАЙ народився 1981 року в Коломиї. Навчався в академії СБУ, кинув навчання під час «України без Кучми». Закінчив бакалаврат Могилянки. Під час навчання працював вантажником, кур’єром, редактором дитячого журналу, перекладав фільми на «Інтері», був репортером при МЗС.

Півтора року «бомжував» Америкою: жив у «чорному» кварталі в Новому Орлеані після урагану Катріна, брав участь у заворушеннях у Мексиці, будував зруби «в лапу» в Гватемалі, копав котлован у Нікарагуа.

Перша книжка «Авантюра» вийшла 2008 року. Друга книжка стала результатом кількамісячної подорожі Україною.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
27.09.2011 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку