Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-antona-kushnira-urban-strike/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Антона Кушніра «URBAN STRIKE»

«Книгарня Є», видавництво «Нора-Друк» та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують презентацію книжки Антона Кушніра «URBAN STRIKE», яка відбудеться 30 вересня.Початок - о 18:00.Історія про молодих людей, які дорослішали у буремні 90-ті (коли розпався СРСР і Україна стала незалежною державою), а тепер відвойовують для себе життєвий простір у рідному місті.

Випадково знайдена адреса електронної пошти змінює життя журналіста Майка. Він стає активістом химерного угруповання Urban Strike, яке організовує зухвалі витівки: футбол у підземній річці, пікнік на опорі лінії електропередач, протестну акцію проти нездорової їжі у фаст-фуді .

Майк разом з новими друзями нищить безглузді рекламні білборди, готує вуличний фестиваль у закинутому будинку. Рівень напруги і ризику зростає, аж поки не постає питання: чи є межа, перед якою варто зупинитись?Антон КУШНІР народився 1983 року в Києві. Щиро любить це місто, хоча любов іноді набувала девіантних форм. Так, із різним успіхом займався диґґерством, urban exploration, паркуром, трафаретним ґрафіті тощо.

Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету. У студентські роки мав перші літературні публікації у літературному альманасі «Святий Володимир». Тоді ж займався літературною критикою, матеріали виходили друком у «Дзеркалі тижня» та «Україні молодій». Очолював літературне угруповання «Шабаш». Працював кореспондентом, копірайтером, головним редактором. Останніми роками працював у Інтернет-проектах. Веде блог «Транслітера» (translitera.org), присвячений книжковій культурі та паралітературним явищам. Дипломант літературного конкурсу «Коронація слова-2011».***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
30.09.2011 18:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку