Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-andriya-lyubky-kimnata-dlya-pechali/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Андрія Любки «Кімната для печалі»

Книгарня «Є» та видавництво «MERIDIAN CZERNOWITZ» запрошують на презентацію книжки Андрія Любки «Кімната для печалі». Зустріч відбудеться 20 жовтня. Початок – о 19.00.

За словами автора, існують дві однаково правильні стратегії: починати презентаційні тури з Києва та закінчувати тур гучною презентацією в столиці. «Я обрав другий варіант, – розповідає Андрій Любка, – бо це буде мій останній виступ цього року в Україні – відразу після Києва їду на два місяці закордон, де почну писати новий роман. Такі речі пишуться на самоті, в кімнаті для печалі. Тож перед довгим зануренням в одинокість і роботу хочеться бачити багато приємних облич, відповідати на питання й підписувати книжки. До зустрічі!».

«Кімната для печалі» – нова збірка сюжетно не пов’язаних між собою оповідань Андрія Любки, які, однак, можна вважати й романом, якщо прийняти тезу, що головним героєм цього роману є самотність. Покинуті, ревниві, зовсім юні й поглинуті спогадами про вже прожите життя – усі ці люди на межі відчаю знаходять власне місце для плекання туги, кімнату для печалі, захисну мушлю. Знаходять, бо знають: саме самотність – найприродніший стан людини.

Адреса книгарні Є: вул. Лисенка, 3, м. “Золоті Ворота”. Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

20.10.2016 19:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку