Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-andriya-chutkoho-na-perekhresti-torhovykh-shlyakhiv-narysy-z-ekonomichnoyi-ist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Андрія Чуткого «На перехресті торгових шляхів. Нариси з економічної історії України»

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Андрія Чуткого «На перехресті торгових шляхів. Нариси з економічної історії України», яка відбудеться в понеділок, 14 жовтня.



Початок – о 18:00



«На перехресті торгових шляхів. Нариси з економічної історії України» присвячено економічній історії, що включає розвиток ремесел, аграрного сектору та промислів, зовнішньої та внутрішньої торгівлі, грошового обігу, зародків податкової системи та зародження економічної думки на території України в ІХ-XV ст., з акцентуванням уваги на факторах (зокрема й позаекономічних: політична, релігійна, соціальна та інші сфери), які впливали на розвиток економіки України в зазначений період. Окремий розділ виділено для стислого огляду економічного розвитку від часу появи на українських теренах перших людських колективів і до ІХ ст. н. е. Матеріал викладено у науково-популярній формі, тож ця праця буде не тільки корисною для студентів-економістів та істориків під час вивчення курсів і спецкурсів з економічної історії України, але й цікавою для широкого кола читачів.



Про автора:

Андрій Чуткий народився і працює в Києві. Кандидат історичних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. За фахом – історик, викладає історію економіки та економічної думки. Сфера зацікавлень: економічна історія України, історія держави та права, історія України ХІХ – поч. ХХ ст.

«Я часто думаю про те, чому економісти не звертають своєї уваги на закономірності історичного розвитку нашої країни, а ще – не менш часто – про те, чому історики не бажають бачити в історичних процесах значення економічної складової. А потім вирішив, що всі мої спроби пояснити одним і другим важливість контакту між двома науками – історією та економікою – будуть марними, доки я на папері не викладу – передусім для студентів – економічне бачення історичного розвитку України. Тож вирішив спробувати зробити це, розраховуючи на щирі відгуки читачів і колег – їхні поради будуть надзвичайно важливими, адже, можливо, це перша спроба, розрахована як на істориків, так і на економістів».

Андрій Чуткий



***



Адреса книгарні «Є»:

м. Київ, вул. Лисенка, 3,

ст. м. «Золоті ворота»



Вхід вільний.



Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
14.10.2013 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 23.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%