Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyzhky-amp-quot-baleryna-bez-puantiv-amp-quot/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки "Балерина без пуантів"

Книгарня "Є" та видавництво "Дуліби" запрошують на презентацію книжки Ірени Коваль "Балерина без пуантів", яка відбудеться 27 жовтня.Початок - о 18:00."Балерина без пуантів" - це літературна фантазія для дорослих і дітей, створена Іреною Коваль і ілюстрована Сергієм Маслобойщиковим.Назвати книжку «Балерина без пуантів» твором для дітей не точно, бо хоч в творі є багато привабливого для дитини, це не можна зарахувати лише до дитячої літератури.

Назвати твір казкою також неправильно, бо хоч цей твір багатий фантастикою, це не тільки казка.Від авторки:Людина така підпорядкована силі земного тяжіння, що не наважується повстати проти неї. Вона боїться відірватися від землі, тож і стоїть на місці, твердо впершись ногами в землю, і покладається на свій здоровий глузд і свій прагматизм, щоб животіти й далі. Людина продирається крізь тижні, місяці, роки, зосередившись на своїх короткозорих інтересах, аж поки одного дня раптом настане прозріння і вона запитає себе: що я зробила зі своїм життям? Яскраві сподівання, що їх плекала людина замолоду, коли її виповнював вогонь, нереалізувалися, і вона не стала такою, якою бачила себе в мріях.

Я запрошую вас лишити позаду свій пов’язаний із землею клопіт і кинути виклик земній гравітації. Здійснити разом із моєю балериною стрибок віри. Ширяти разом з нею над землею. Нагромадити в собі її енергію. Сподіваюся, моя балерина підтримає вас, живитиме вас і, можливо, навіть дасть вам натхнення побачити в собі низку несподіваних можливостей.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Спаська, 5, ст. м.  «Контрактова площа».
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».


YE Bookstore and Duliby Publishers are honored to invite you to the presentation of the book by Irena Koval Baleryna bez puantiv (“Ballerina without Pointes”) on October 27.Beginning at 18:00.Ballerina without Pointes is a literary fantasia for adults and children, written by Irena Koval and illustrated by Serhii Masloboishchykov.It would not be quite correct to call the Ballerina a children's book. Although much in the story will fascinate a child, the story itself transcends the boundaries of children’s literature. But it would likewise be wrong to label it a fairy-tale. Albeit rich in fantasy, the book extends beyond the fantasy genre.

***


Address: 


YE Bookstore,


5 Spaska Street, Metro Kontraktova Ploshcha.


Free admission.Media partner: the Ukrainian Week
27.10.2011 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%