Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyhy-persha-svitova-vijna-v-literaturakh-pivdennykh-slov-yan-za-uchasti-avtorky-oleny%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги “Перша світова війна в літературах південних слов’ян” за участі авторки Олени Дзюби-Погребняк

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і Літера» запрошують Вас на презентацію книги Олени Дзюби-Погребняк «Перша світова війна в літературах південних слов’ян», яка відбудеться 4 грудня за адресою: вул. Лисенка, 3.

Початок — о 18:00.

Учасники:

літературознавець, кандидат філологічних наук КНУ ім. Шевченка Олена Дзюба-Погребняк,

головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг;

Владислав Верстюк - науковець, дослідник історії України XX ст., заступник голови Українського інституту національної пам'яті.

Про книгу:

2014 року минає сто років від початку Першої світової війни, що викликає нову хвилю інтересу до цієї теми істориків, філософів, соціологів, а також дослідників літератури. Велике місце тематика, пов’язана з Першою світовою війною, посідає в слов’янських літературах. У книзі розглянуто найхарактерніші тексти сербської, хорватської і словенської літератур, написаних безпосередньо у воєнні роки або в період між двома світовими війнами. Залучено також окремі твори чеської, словацької, польської, болгарської літератур. Спеціальні розділи присвячено українській та російській літературам.

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

04.12.2014 18:00 0
Поділитись