Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyhy-olgerd-ipolyt-bochkovskyj-vybrani-pratsi-ta-dokumenty-tom-i-z-knyzhkovoyi-seriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги «Ольґерд Іполит Бочковський. Вибрані праці та документи. Том І» з книжкової серії «Україна. Європа: 1921–1939»

Презентація книги «Ольґерд Іполит Бочковський. Вибрані праці та документи. Том І» з книжкової серії «Україна. Європа: 1921–1939»

Книгарня «Є», Центр дослідження культури та історії східноєвропейського єврейства та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію проекту «Україна. Європа: 1921-1939» і першої книги з серії – «Ольґерд Іполит Бочковський. Вибрані праці та документи. Том І».

Перший том вибраних праць Ольґерда Бочковського містить три його ранні праці: «Фінляндія і фінляндське питання» (1916), «Поневолені народи царської імперії, їх національне відродження та автономічні прямування (до національної справи в Росії)» (1916) та «Національна справа (Статті про національне питання в зв’язку з сучасною війною)» (1918, 1920). У цих роботах науковець виклав свою концепцію національного відродження поневолених народів, їхнього перетворення у модерні нації та змагання за здобуття або відродження власної державності. До тому включені також три статті Бочковського 1933 р. з критикою позиції західноєвропейських політичних діячів щодо Голодомору та терору в підрадянській Україні.

Ольґерд-Іполит Бочковський (1885-1939) – український соціолог, політолог і етнолог. Один із провідних європейських фахівців з теорії нації та національних відносин першої половини ХХ століття; педагог, публіцист і громадський діяч. Праці Бочковського лунають з минулого, змальовуючи яскраву картину соціальних та політичних відносин в Європі на початку ХХ століття. Водночас вони дають читачеві можливість задуматись над наслідками історичних подій та їхньою важливістю для сьогодення.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 14.03.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Оля Гнатюк
  • - Мирослав Чех
  • - Віктор Рибчук
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку