Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyhy-nelsona-mandely-amp-amp-quot-dovhyj-shlyakh-do-svobody-amp-amp-quot%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги Нельсона Мандели "Довгий шлях до свободи"

Книгарня «Є» запрошує всіх охочих 12 січня на презентацію книги Нельсона Мандели "Довгий шлях до свободи". Зустріч відбудеться за участю Урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики ГЕННАДІЯ ДРУЗЕНКА.

Початок – о 16:00

Нельсон Мандела увійшов до пантеону найвизначніших постатей сучасної історії завдяки відданій боротьбі за свободу свого народу. Саме їй великий політик присвятив своє повне випробувань життя, вершиною якого стало президентство в оновленій демократичній, вільній від апартеїду Південно-Африканській Республіці та Нобелівська премія миру 1993 року. Мандела — автор трьох книг, присвячених темі визволення і свободи рідного народу. До свого президентства — лідер Африканського Національного Конгресу. Був ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Упродовж 27-річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем із південноафриканським апартеїдом. Хоча прихильники режиму апартеїду вважали Манделу й АНК комуністами-терористами, збройна боротьба була лише складовою загальної боротьби. Зміни в політиці у бік примирення, які провадив Мандела, полегшили мирний перехід до демократії в ПАР. 1996 року під його керівництвом була розроблена і прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема у сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в ПАР.

У своїй третій книзі Нельсон Мандела відверто описує ініціацію африканських хлопчиків, побут і злидні свого дитинства, навчання й одруження, народження і смерть своїх дітей, жах самотності в’язня на острові Роббен і вистраждану Свободу. Життєвий досвід та погляди Нельсона Мандели як ніколи актуальні в контексті нинішніх українських реалій, бо «правда полягає в тому, що ми ще не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними ...справжнє випробування нашої відданості свободі лише починається». Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (19941999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув'язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27річного ув'язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема в сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

12.01.2015 16:00 0
Поділитись