Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyhy-iren-nemyrovsky-vyno-samotnosti/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книги Ірен Немировськи “Вино самотності”

Книгарня  «Є» та Французький культурний центр запрошують  Вас на презентацію  книги Ірен  Немировськи “Вино самотності”, яка відбудеться 16 вересня.Початок — о 18.00.Презентація українського перекладу  роману за участю Деніз Епштайн, доньки письменниці, та Олів’є Філіппонна, її біографа.

Перша зустріч Деніз Епштайн з київською  публікою, яка відбулася майже  два роки тому, була дуже зворушливою. Вона надовго залишилася в серцях та думках присутніх і стала початком повернення до України творчого спадку Ірен Немировськи (1903-1942), французької письменниці, що народилася в Києві.

І тепер, завдяки зусиллям Деніз Епштайн, роботі видавництва «Пульсари» та перекладачки Ганни Малець, підтримці Посольства Франції, побачив світ перший твір Ірен Немировськи українською мовою – роман «Вино самотності», написаний 1935 р.

Цей дуже автобіографічний роман розповідає про долю молодої дівчини, яка з виру революції в Росії втекла зі своєю родиною до Парижу, та її намагання вирватися з-під гніту матері – родовитої дами, дружини «непомітного єврея». Цей роман розкриває нам непересічний талант однієї з відомих письменниць минулого століття.

З нагоди цієї публікації Деніз Епштайн знову приїздить до України у супроводі Олів’є Філіппонна, журналіста та автора (разом з Патріком Лінхардом) книги «Життя Ірен Немировськи (вид, Грассе, 2007).***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
16.09.2010 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%