Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyhy-borysa-gumenyuka-blokpost%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги Бориса Гуменюка “Блокпост”

Книгарня “Є” та ВЦ “Академія” запрошують на презентацію книги Бориса Гуменюка “Блокпост”, яка відбудеться 10 лютого. Початок — о 18.30. Модератор — Іван Андрусяк.

“У віршах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книжки — пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони, а тільки він знайшов такі слова”.

(З анотації до книги)

Спершу були пости у «Фейсбуці» про події і людей на Майдані. Про світоглядно заряджених борців і затятих відчайдухів, завдяки яким Майдан вистояв. Про країну, її героїв, зрадників і ворогів. Про цинізм і жалюгідність політиків. Про дні і ночі у вогні й диму на межі життя і смерті. Про побратимів і розпачливі втрати, з яких почалася Небесна сотня. Про жагу помсти, навіть розправи над тими, хто вимучив люд і все це спричинив. Про трагічне переживання кримської наруги і лють на безпорадність влади. Безкомпромісність бійця, буйний патріотизм та інстинкт вовка нагнітали надривисті думки і категоричність слів. У тих закривавлених текстах — нерв Майдану, все, чим він жив і чим ми жили тоді. У них — розгарячені сподівання на нову країну.

Василь Теремко, директор ВЦ “Академія”

Я не знаю, який там із мене вояка, скоріш за все — «так собі», але свій суб’єктивний кут війни намагаюся тримати усіма доступними мені засобами. Сподіваюся, колись із таких суб’єктивних картинок складеться одна правдива мозаїка.

Борис Гуменюк

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3, метро “Золоті ворота”. Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Presentation of Blokpost (Checkpoint) book by Borys Humenyuk (Kyiv)

YE Bookstore and Akademiya Publishing Center have the pleasure to invite you to the presentation of Blokpost (Checkpoint) book by Borys Humenyuk to be held on February 10. Ivan Andrusyak is the moderator of the meeting.

Beginning at 18:30

“Poems, short novels and publicistic revelations of this book tell the truth of Maidan and the war lived through by the author. Millions of people were watching and thinking in the same way, but he is the only one to find the appropriate words.”

(from the annotation of the book)

“I am not sure it is relevant to call me a fighter, but I am trying hard to preserve my personal impressions of the war. I hope one day all these personal pictures will make a truthful puzzle.”

Borys Humenyuk

*** Address: YE Bookstore 3, Lysenka Street Zoloti Vorota Metro Station Free admission

Media partner: The Ukrainian Week

10.02.2016 18:30 0
Поділитись