Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyhy-biznes-ekonomika-9z-u-kyyevi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги «Бізнес-економіка: 9Z» у Києві

Презентація книги «Бізнес-економіка: 9Z» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію книжки Генефи Швиданенко та Ольги Пестрецова-Блоцкої «Бізнес-економіка: 9Z», що відбудеться 30 листопада за участю авторок. Початок – о 18:30.

Запрошуємо вас на презентацію книги «Бізнес-економіка: 9Z {#Zалюбки, #Zбагачуватися, #Zнаннями, #Zвитяжно, #Zабезпечувати, #Zміни, #Zаохочувати, #Zаможне, #Zростання». У книзі легкими та образними формами викладено складні ідеї та кейси з фінансового менеджменту, побудови управлінського обліку та бюджетування, методики підвищення ефективності логістики, а також практичні інструменти для прийняття рішень, що сприяють зниженню витрат на підприємствах. Книга буде актуальна для тих, хто цікавиться економікою та несе відповідальність за фінансові результати бізнесу. Також для тих, хто надає перевагу практичним інструментам та реальним прикладам найкращих практик ведення бізнесу від професіоналів високого рівня.

Генефа Швиданенко – провідна українська економістка, авторка чисельних наукових праць та підручників з бізнес-економіки, завідувачка кафедри економіки та підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, професорка, кандидатка економічних наук.

Ольга Пестрецова-Блоцкая – сертифікована бізнес-тренерка, консультантка, кандидатка економічних наук, доцентка, директорка консалтингової компанії «Центр бізнес-технологій ТОТ».

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 30.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Генефа Швиданенко
  • - Ольга Пестрецова-Блоцкая
0
Поділитись