Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-knyhy-antyutopiyi-romana-sklyarova-raj-2070-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги-антиутопії Романа Склярова «Рай 2070» у Києві

Презентація книги-антиутопії Романа Склярова «Рай 2070» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений пес» запрошують на презентацію книги-антиутопії Романа Склярова «Рай 2070», що відбудеться 29 травня. Початок — о 18:30. Учасники: Роман Скляров. Модерує Світлана Привалова.

Чи можлива тоталітарна влада в умовах видимості демократії і свободи? І чи обов’язково раби мають бути голодними? А якщо вони ситі – вони уже не раби?

«Хлібом і видовищами» – так колись патриції управляли плебсом у Древньому Римі. Чи може це повторитись у ХХІ ст.? І чи варто нам готуватись не до рожевих утопій «земного раю», а до небачених ще тоталітарних «ліберальних» режимів? 

«Книгарня «Є» і видавництво «Зелений пес» запрошують Вас на презентацію роману-антиутопії українського письменника Романа Склярова «Рай 2070», де робиться спроба відповісти на вказані питання. 

«Рай 2070» розвиває тему антиутопії суспільства споживання, підняту Олдосом Хакслі та Реєм Бредбері, під кутом зору технологій трансгуманізму, соціально-економічних та політичних процесів ХХІ ст. 

Події книги перенесуть читача на 50 років у майбутнє, в якому глобальна світова держава, використовуючи засоби соціального інжинірингу, перебудовує образ людини на свій лад. А транснаціональні корпорації та світова бюрократія розробляють наукові шляхи подолання смерті, щоб нарешті «стати як боги». 

Водночас, у романі піднімаються філософські питання, на які антиутопія як жанр, близький до есхатології, має шукати відповіді: 

  • питання сенсу людського існування та філософії історії; 
  • досяжності гармонійної моделі суспільного устрою; 
  • осмислення смерті та шляхів її подолання (науково-технічних чи духовно-релігійних); 
  • сенсу існування зла та можливого виходу за рамки «добро/зло»; 
  • єдності людини з природою в епоху технологічного прогресу.

Усі ці питання піднімались свого часу Гете, Байроном, Достоєвським, Бердяєвим, Гегелем, Ніцше та ін. Актуальними вони залишаються і сьогодні.

Про автора: Роман Скляров – має 2 вищі освіти (фінанси, право), з 2012 року працює у громадському секторі. Був центральним аналітиком Руху «Чесно», здійснював антикорупційну експертизу законів у проектах ЦППР, Центру «Ейдос» та антикорупційному комітеті ВРУ. З 2016 року є головою Центру економічної демократії, що займається розвитком кооперативного руху. Автор статей для «Дзеркала тижня», «Економічної правди», журналу УГКЦ «Християнин і світ» тощо. «Рай 2070» є першою книгою автора, підсумовуючи філософські та інші пошуки за 30 років.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 29.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Роман Скляров
  • - Світлана Привалова (модератор)
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%