Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-knyhy-anatoliya-dnistrovoho-pysmo-z-okolytsi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги Анатолія Дністрового «Письмо з околиці»

Книгарня «Є» та  видавництво «Грані-Т» запрошують  Вас на презентацію  книги А. Дністрового «Письмо з околиці», що відбудеться 12 травня.Початок – о 18:00 год.До книги «Письмо  з околиці», яку Анатолій Дністровий жартома окреслює як «ultra light публіцистика», увійшли мікроесеї, авторські колонки, вибрані статті, записи з нотатника  й блоґу, більшість із яких упродовж 2000–2009 років широко друкувалася  в часописах та інтернет-виданнях.

Зустрічі різних тем під однією обкладинкою –  як, скажімо, поезія і радіація, Кант і кінематограф, стоїцизм і слабкість, чари музики й соціальні трущоби, письмо й читання, мовчання й профани, подорожі й самопожирання, письменники  та психоаналіз живота – все це постає складовими голосу з околиці – околиці як особистості автора, околиці як його участі в тих чи інших процесах, навіть околиці як присутності української культури у світі.

Композиція книги  «Письмо з околиці» як membra disjecta (з лат. – роз’єднані члени) формує багатогранну картину того, як в одному письмі можуть природно поєднуватися пристрасть до літератури, філософії, історії, кіно та рибальства, а також різні епохи, люди, розчарування й прагнення.

***

Адреса  книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».
12.05.2010 18:00 0
Поділитись