Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-istorychnoho-romanu-ostapa-ukrayintsya-kantselyariya-khrestovykh-pokhodiv/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація історичного роману Остапа Українця «Канцелярія хрестових походів»

Презентація історичного роману Остапа Українця «Канцелярія хрестових походів»

Книгарня «Є» та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію нового історичного роману Остапа Українця «Канцелярія хрестових походів», що відбудеться 15 жовтня за участю автора. Початок – о 17:00.

Автор переносить читача у Станіславів XVII сторіччя, дія роману відбувається саме напередодні глобальної перебудови фортеці й очікуваного нападу Османської імперії на Європу. До міста трьома різними шляхами прибувають троє різних чоловіків, кожен з яких має свої плани й інтереси. Історія рухається вперед, залишаючи по собі лише низку запитань, так що з далекої перспективи може здатися, що ці троє переслідують спільну мету. Або що жодної мети насправді немає.

Остап Українець – український письменник та перекладач з Івано-Франківська. Писати прозу почав у 2016 році, а за рік уже закінчив свій перший історичний роман про Станіславів «Малхут». Серед перекладених Остапом Українцем творів — поема Т. С. Еліота «Безплідна земля», низка романів Г. Ф. Лавкрафта, книги Е. Гантер та Н. Стівенсона.

У 2018 році вийшов другий роман автора «Транс», тоді ж Остап повернувся до теми, розпочатої в романі «Малхут», і 2019-го з’явився третій роман «Канцелярія хрестових походів».

Вхід вільний

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 15.10.2019 17:00
Учасники: 1
  • - Остап Українець
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%