Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-istorychno-pryhodnytskoyi-povisti-ivana-andrusyaka-sirka-na-porokh-u-kyyevi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація історично-пригодницької повісті Івана Андрусяка «Сірка на порох» у Києві

Презентація історично-пригодницької повісті Івана Андрусяка «Сірка на порох» у Києві

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію історично-пригодницької повісті Івана Андрусяка «Сірка на порох», що відбудеться 18 грудня. Початок – о 18:30. Учасники: письменник Іван Андрусяк, художниці Надія Дойчева-Бут і Ольга Московченко.

Популярний український дитячий письменник, лауреат премії імені Лесі Українки Іван Андрусяк презентує нову прозову книжку «Сірка на порох». Це історично-пригодницька повість, яка відкриє вам нову грань Андрусяка-письменника і неодмінно подарує читацьку насолоду. 

Ілюстрації для книжки намалювала художниця Ольга Московченко,  а неймовірно гарну обкладинку створила ілюстраторка Надія Дойчева.  

Про що ж йдеться у книжці?

Травень 1637 року, містечко Березань неподалік від Переяслава. Дівчинка, яка має дивне прізвисько Сірка, наглядає вночі за копальнею з видобутку селітри. Та ось на копальню вриваються розбійники, щоб при світлі багаття допитати двох викрадених незнайомців — козака і єврея. Заховавшись у могилі, Сірка стає свідком допиту і дізнається дещо дуже таємне і небезпечне…

Хімічна промисловість «із могил», таємниці виготовлення пороху, погоня на болотах, шабельний двобій, ґаджети ХVІІ століття і ще чимало цікавинок та дивовиж чекають на тебе в новій повісті одного з найулюбленіших сучасних українських дитячих письменників Івана Андрусяка. Історія про дружбу і зраду, про підлість і честь, про зародження перших почуттів і одвічну українську проблему самоусвідомлення.

Вхід вільний

Адреса: Київ, Хрещатик, 46 18.12.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Іван Андрусяк
  • - Надія Дойчева-Бут
  • - Ольга Московченко
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку