Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-elektronnoyi-versiyi-slovarya-ukrayinskoyi-movy-b-grinchenka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація електронної версії “Словаря української мови” Б.Грінченка

Книгарня «Є» та команда сайту «Російсько-українські словники» запрошують Вас на презентацію електронної версії “Словаря української мови” Б.Грінченка, що відбудеться 29 червня.Початок – о 17:00 год.Завдяки подвижницькій праці Олександра Оксимця, який опрацював всі чотири томи, «Словар» дістав нове життя – буквально одним кліком можна знайти потрібне слово.

Історія «Словаря», який укладала громада, дає нам чіткий сигнал, як треба діяти зараз попри всі «мовні» негаразди – рухатися вперед, спільно творити нове. Так, на сайті розвивається сучасний російсько-український словник, до творення якого можуть долучитися всі охочі. Ця програмна платформа слугуватиме для інших двомовних словників, укладання яких хотіли б започаткувати на зустрічі. Крім того, очікувана зустріч – це слушна нагода прозвітувати про поступ проекту – зараз на сайті майже два десятки оцифрованих словників. Вся колекція «З незамулених джерел» буде презентована учасникам на компакт-дисках. Якісні словники – передумова якісних перекладів, тому неодмінно говоритимемо про те, що і як перекладати, як «не загубити» вдалі перекладацькі знахідки.

Очевидно, що розмова не омине правописних проблем. Ми сподіваємося на активну участь видавництв і часописів, які заводять якісь правописні зміни в своїх виданнях; перекладачів та редакторів; мовознавців, які переймаються правописними проблемами і є прихильниками змін – як метрів, так і молодого покоління, насамперед студентів і аспірантів.

Як ви бачите, напрямок руху сайту – від швидких та зручних словників до сучасного словотворення, не просто обговорення, а оперативне заведення термінів, сполук тощо.

***

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».


Медіапартнер - тижневик "Український тиждень"

29.06.2010 17:00 0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 9:00 26.01.2021

Промокод: YE30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%