Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-dvoknyzhzhya-katriny-khaddad-nich-chuzhyntsiv/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація двокнижжя Катріни Хаддад «Ніч чужинців»

Презентація двокнижжя Катріни Хаддад «Ніч чужинців»

Книгарня «Є» і онлайн-видавництво ім. Швайпольта Фіоля запрошують на презентацію поетичного двокнижжя Катріни Хаддад «Ніч чужинців».

«Ніч чужинців» – друга поетична збірка Катріни Хаддад і водночас перша, що виходить друком (збірка «7:7» 2006 року здобула відзнаку видавництва «Смолоскип»). Поетичне двокнижжя, як означує його авторка, побудоване у формі стрічки Мебіуса: у місці склейки перша книга «Вогні і води, води і вогні» переходить у другу книгу «Домівка буття». А разом із ними одну символічну поверхню утворюють мир і війна (чи то пак життя й війна, адже до війни про мир не говорять, натомість ведуть мову просто про життя), український і сирійський світи. Сюди увійшли тексти, писані у 2006–2017 роках: верлібри і римовані вірші, коротенькі майже хоку – і багатострофні міні-поеми. І все це об'єднано космічним відчуттям місця й моменту, рухом від відчуження до прийняття й навпаки, пошуком мови і слів та глибиною тиші й темряви, з якої і за якою ведеться спостереження.

На презентації ітиметься про непомітність переходів і переплетеність війни та миру; про те, як спільна й індивідуальна реальності проявляють себе в поезії; про тишу й темряву як простір для виходу із травми; про віднайдення себе та Іншого в собі – про чужинців серед нас і кожного з нас як чужинця.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 28.06.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Катріна Хаддад
  • - Олена Гусейнова (модераторка)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%