Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-detektyvu-lesi-demskoyi-lito-psykhiatra/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація детективу Лесі Демської «Літо психіатра»

Презентація детективу Лесі Демської «Літо психіатра»

Книгарня «Є» та видавництво «Легенда» запрошують на презентацію детективу Лесі Демської «Літо психіатра», що відбудеться 3 травня за участю авторки.

Молодий, але відомий психіатр Андрій Левинський за порадою кардіолога перериває свою роботу у Львові й вирушає до нібито цілком спокійного села в Карпатах, де колись мешкали його дід і баба. Однак неспокій починається вже в дідівській хаті. Причому не той неспокій, котрий мали б лікувати психіатри. В Андрієвих сінях то поночі, то за відсутності господаря хтось вештається. До того ж, як з’ясовується, непрохані гості – це зовсім різні особи. Спершу Левинський намагається розгадати загадки сам. Потім кличе на поміч зі Львова свого приятеля – слідчого Ростислава Белея і викриває довжелезний ланцюг злочинних таємниць. Чи може бути відпочинком від практики психіатра практика детектива? Письменниця Євгенія Кононенко про цю книжку: «Літо психіатра» Лесі Демської читається саме так, як і має читатися добра детективна історія: легко і швидко, а задоволення від викритої таємниці не лишає післясмаку розчарування. Цей роман прикрасить українську гостросюжетну літературу, допоможе їй нарешті стати справді масовою».

Леся Демська  (Демська-Будзуляк) – письменниця, перекладачка, критик, літературознавиця. Належить до Асоціації українських письменників. Серед відомих книжок її прози – «Осінь мага» (1997), «Місто в тіні» (2000), «Жінка з мечем» (2005). Лауреатка літературних премій «Зоря Аркада» (1997), «Смолоскип» (1999), «Коронація слова» (2004). Мешкає в Києві. 

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 03.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Леся Демська
  • - Модераторка – Євгенія Кононенко
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%