Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-debyutnoho-romanu-serhiya-kolosa-martynyuka-kapitan-smutok-u-kyyevi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація дебютного роману Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Києві

Презентація дебютного роману Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Києві

Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію дебютного роману фронтмена гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток», що відбудеться 10 грудня за участю автора. Початок – о 19:00. Модераторка – Іванка Шкромида.

Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються у єдину історію з ліричною назвою – #КапітанСмуток.

Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність… Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама — наче заново прожите життя.

За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна була увірватися в читацькі плани українців цієї осені, а тепер ще й зими).

Вхід вільний.


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 10.12.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Сергій «Колос» Мартинюк
  • - Іванка Шкромида (модераторка)
0
Поділитись