Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-chytannya-novoyi-knyzhky-marysi-nikityuk-mozhlyvo-zavtra-u-kyyevi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація-читання нової книжки Марисі Нікітюк «Можливо, завтра»у Києві

Презентація-читання нової книжки Марисі Нікітюк «Можливо, завтра»у Києві

Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію-читання нової книжки Марисі Нікітюк «Можливо, завтра», що відбудеться 5 вересня. Початок – о 19:00. Модератока – Гаська Шиян.

Кінорежисерка і письменниця Марися Нікітюк у свіжій книжці «Можливо, завтра» створила яскраву літературну пригоду з парадоксальних відкриттів і сенсів. Це саме така історія, «коли автор вільний і від правил поведінки, і від правил писання, – від правил життя», – як стверджує у своїй «Інструкції» для розуміння Марисі кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський. Яка ціна справжньої свободи в житті персонажа і його автора, про що експерименти з розширенням свідомості, які просвітлення можуть відбутися в Делі й навіщо ходити до психоаналітика? Відповіді – в «Можливо, завтра», але можна ще прийти спитати у Марисі Нікітюк. Запрошуємо! Зрештою, якщо хто вже бачив «Коли падають дерева», то складе цілісніше уявлення, навіщо Марися Нікітюк розповідає на весь Фейсбук про те, про що декотрі й собі не зізнаються.

Приходьте!

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46 05.09.2019 19:00
Учасники: 3
  • - Марися Нікітюк
  • - Анетта Антоненко
  • - Гаська Шиян (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись