Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/prezentatsiya-amp-quot-tvoriv-u-trokh-tomakh-amp-quot-ivana-dracha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація "Творів у трьох томах" Івана Драча

Книгарня "Є" та видавництво "Український письменник" запрошують на презентацію "Творів у трьох томах" Івана Драча, яка відбудеться 21 жовтня.Початок - о 18:00.До тритомника вибраного Івана Драча увійшли твори різних жанрів, написані протягом кількох десятиліть.Том 1. Вірші та поемиУ першу книгу тритомника видатного українського письменника, перекладача, кінодраматурга, літературознавця, дослідника, есеїста і публіциста, лауреата Шевченківської премії, героя України Івана драча „Вірші та поеми” вмістилося по декілька віршів, на жаль – не з усіх збірок, написаних у 1962–2010 роках, а також чотири поеми з сімнадцяти.

Читач має можливість увійти в світ багатогранної поезії творця, поринути в глибину його думки, у вулкан його душі, в скарбницю слова.

Отже – читаймо – „народжуймо себе”, ростімо, очищаймося, причащаймося...

Адресується книга широкому колу читачів.Том 2. Кіноповісті„Для Івана Драча кіно – давня невтолима спрага творчого самозвершення, – пише Микола Жулинський. – Його любов до оприявлення слова на українському кіноекрані не згасає і досі... тому він „зазирає” за жанрові межі поезії – у кінодраматургію...

...Кіно не відпускає Драча, хоча і не приспало в ньому поета. І слава Богу, бо ця несамовита жага самовідкриття у Слові, яка дала космічний розгін творчій уяві і фантазії, вивищує поета і над собою, і над цим грішним і щасливим світом...”

У другу книгу тритомника Івана Драча „Кіноповісті” ввійшли: документальні повісті про геніальну поетесу Лесю Українку, про композитора, засновника української класичної музики Миколу Лисенко, про особисту життєву драму Тараса Шевченка, а також „Криниця для спраглих” і „Київський оберіг”.

Книга буде корисною для всіх, кого цікавить українська культура, зокрема – драматургія.Том 3. Статті та есеїУ третій книзі тритомника Івана Драча „Статті та есеї” читач зустрінеться з літературознавцем, дослідником, перекладачем, публіцистом, котрий вміє не тільки високо оцінити талант іншого – чи то письменник, скульптор, художник, вчитель, а чи режисер, - але й щиро порадіти за цей талант, щедро поділитися своєю радістю.

До книги увійшли літературно-критичні статті, створені протягом п’яти десятиліть.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
21.10.2011 18:00 0
Поділитись

Лови момент!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.10.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%