Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fprezentatsiya-amp-amp-quot-kolhospu-tvaryn-amp-amp-quot-dzhordzha-orvella%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація "Колгоспу тварин" Джорджа Орвелла

Книгарня "Є" разом з Видавництвом Жупанського запрошують на презентацію українського перекладу культової повісті Джорджа Орвелла "Колгосп тварин". Участь у презентації візьме письменник, філософ Анатолій Дністровий. Захід відбудеться 31 серпня. Початок - о 18.00.

31 серпня представлять культову повість Джорджа Орвелла "Колгосп тварин", яка вважається однією з кращих великих алегорій ХХ століття. Актуальність книжки - незаперечна на сьогодні, як і роман "1984" цього ж автора. Приємним сюрпризом буде участь у презентації перекладача - Юрія Шевчука. Він з Нью-Йорка скайп-зв'язком розкаже про особливості роботи над українським тлумаченням тексту, історію книжки і перекладів, адже вперше саме українською було здійснено переклад з мови оригіналу ще у 1947 році. Учасники: Анатолій Дністровий, письменник, поет, філософ, художник; Олексій Жупанський, видавець, письменник, редактор українського видання "Колгоспу тварин", автор післямови; Юрій Шевчук - викладач Колумбійського університету, автор перекладу.

Адреса Книгарні "Є": вул. Лисенка, 3 метро "Золоті ворота"

31.08.2015 18:00 0
Поділитись