Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fpres-konferentsiya-vseukrayinskoho-proektu-amp-amp-quot-shkola-ekolohichnoho-gromadskoho-aktyvista-a%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Прес-конференція Всеукраїнського проекту "Школа Екологічного Громадського Активіста"

Всеукраїнська громадська організація "Зробимо Україну чистою" запрошує журналістів взяти участь у прес-конференції, де презентуватимуть проект "Школа Екологічного Громадського Активіста".

Початок - 14:00.

Метою проекту "Школа Екологічного Громадського Активіста" є збільшення кількості екологічно свідомих громадських активістів шляхом застосування інструментів ефективної міжсекторної співпраці та організації локальних соціально-екологічних ініціатив.

До участі у проекті буде відібрано 60 активістів з різних областей України - представники молоді до 28 років. Це чудова можливість навчитися взаємодіяти з державним, комерційним, громадським та медіа сектором!

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та спрямований на розбудову громадянського суспільства в Україні, шляхом залучення активної молоді до вирішення соціально-екологічних проблем місцевих громад.

Спікери школи: Державний сектор: Ганна Гопко Комерційний: Яков Рогалін Медіа: Тарас Случик Громадський: Лілія Ткаченко Віктор Кривенко

***

Адреса книгарні “Є”: вул. Лисенка, 3 Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
28.08.2014 14:00 0
Поділитись