Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/pres-konferentsiya-ta-zustrich-za-pidsumkamy-ii-mizhnarodnoho-teatralnoho-festyvalyu-dokument/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Прес-конференція та зустріч за підсумками ІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ»

Спікери: Катерина Бабкіна, Андрій Май – куратори фестивалю. Сашко Брама – куратор Львівської драматургічної лабораторії, Олексій Доричевський – актор, драматург, Віта Базан – координаторка проектів Великій Ідеї (http://biggggidea.com">http://biggggidea.com).З 27 жовтня по 6 листопада 2013 в Києві, Львові, Одесі, Херсоні та Харкові відбувся ІІ Міжнародний театральний фестиваль «Документ».

Покази документальних вистав, створених в Україні, та семінари й читки матеріалу в рамках фестивалю в п’яти містах поєднали досвід та стимулювали до обміну ідеями діячів документального театру. Тепер спільними зусиллями триває подальша робота з матеріалом, робота над театральним продакшеном окремих проектів, представлених на фестивалі в вигляді читок, просування вистав та обговорення нових тем до опрацювання методами документального театру.

Перший «Документ», що відбувся торік, був покликаний шляхом демонстрації найкращих світових зразків імплементувати новий метод в сучасне театральне середовище України. Гостями фестивалю, зокрема, стали всесвітньо відомі театральні колективи Rimini Protokoll з Німеччини та Театр.DOC в Росії. Усього за рік після потужного вприску уваги до документального театру в країні з’явилося достатньо проектів для повноцінного наповнення фестивалю власною програмою.

В рамках ІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» також відбувся п’ятиденний семінар з використання документу в театрі, відео на сцені, інших засобів виразності та методів передачі інформації, збір та робота з матеріалом, занурення в історію документального театру Польщі, Чехії та Сербії, перегляд вистав та фільмів з експертами Войцехом Фаругою, Маґдаленою Мосевич та Іоанною Виховською. Семінар було організовано спільно з Херсонським обласним відділенням Соціологічної асоціації України та The Eastern European Performing Arts Platform ( EEPAP )Провідним дружнім партнером фестивалю є UNISON BANK, іншим вагомим партнером виступив сайт «Велика ідея», завдяки якому спільнокоштом було зібрано значну суму коштів на реалізацію фестивалю. Співзасновником Міжнародного театрального фестивалю «Документ» є Goethe-Institut в Україні, а співорганізатором – Центр «Текст».Учасники фестивалю, режисери та драматурги: Сашко Брама, Уляна Мороз, Андрій Май, Микола Гоманюк, Олександр Юшко, Володимир Гориславець, Тетяна Киценко, Тамара Трунова, Ден Гуменний, Олена Роман, Оксана СавченкоАдреса книгарні «Є»:

Вул. Лисенка, 3,

М. «Золоті ворота».Вхід вільний.
12.11.2013 14:00 0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка 20%