Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/pres-konferentsiya-festyvalyu-slavske-rok/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Прес-конференція фестивалю Славське Рок

Книгарня «Є» запрошує Вас на прес-конференцію Міжнародного рок-фестивалю Славське Рок, яка відбудеться 22 липня.Початок – о 16:00 год.З 30 липня по 1 серпня 2010 року в селі Славське Сколівського району на Львівщині пройде четвертий міжнародний рок-фестиваль Славське Рок.

Славське Рок – це територія свободи, місце де кожен може відпустити себе і віддатись потоку. Тут можна обрати драйв на свій смак і 3 дні наповнюватись енергією. З ранку і до пізньої ночі тут лунатиме жива музика, діятимуть різні мистецькі майданчики, де можна буде зліпити собі з кераміки напам’ять щось, чого душа зажадає і руки дозволять. Велосипедисти можуть приїжджати сюди зі своїми транспортними засобами і під час фестивалю зможуть поїхати з хорошими провідниками гірськими маршрутами. Більші екстремали будуть мати можливість переконатись, що Карпати – це справжні джунглі, де треба перебиратись канатами через річку, та лісом через зарості. Тут буде ціла наметова республіка, яка взагалі ніколи не спить і де завжди з радістю приймуть в компанію біля вогнища, нагодують і пустять переночувати.

Більш детальна інформація про фестиваль на сайті:  http://slavskerock.in.ua/">http://slavskerock.in.ua/">www.slavskerock.in.ua

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
22.07.2010 16:00 0
Поділитись
Отримай знижку