Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/pokaz-dokumentalnoho-filmu-tym-shcho-pryjdut-pislya-nas-rezh-eli-ruba-ta-zustrich-z-joho-heroyineyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ документального фільму «Тим, що прийдуть після нас» (реж. Елі Руба) та зустріч з його героїнею

Показ документального фільму «Тим, що прийдуть після нас» (реж. Елі Руба) та зустріч з його героїнею

Книгарня «Є», Французький інститут в Україні та Альянс Франсез в Україні запрошують на перегляд фільму «Тим, що прийдуть після нас» (режисер Елі Руба, Франція, 2013, 53 хв) мовою оригіналу з українськими субтитрами та дискусію за участю головної героїні фільму Єви Бюшвальд (Франція).

Через сімдесят років після Голокосту Єва Бюшвальд приїздить до Ковеля – рідного міста її родичів по лінії матері. Ми разом з нею здійснимо цю подорож, то поринаючи у минуле, то повертаючись до сьогодення, спілкуючись з живими та згадуючи померлих. Ми вирушимо на пошуки її двоюрідного діда, вбитого німцями у 1942-му році. Це розслідування приведе нас слідами ковельських євреїв туди, де вони жили, і туди, де їх було вбито. У Ковелі не залишилося сьогодні жодного сліду їхнього перебування, жодної ознаки, яка б нагадувала про скоєні в цьому місті злочини. Чи не забув Ковель «своїх євреїв»?

Друга світова війна мала вкрай нищівні наслідки для України, особливо для єврейської громади: близько півтора мільйони євреїв було вбито, з них більша частина загинула від куль айнзатцгруп(мобільних каральних загонів),підрозділів Ваффен-СС, німецької поліції та місцевих колаборантів. Крізь призму історії одного містечка, яке, здається, забуло своїх померлих, автори стрічки намагаються оживити пам’ять про українських євреїв.

Показ фільму відбувається в рамках Фестивалю «Місяць документального кіно», який проводиться Францією в різних країнах світу. http://www.moisdudoc.com/

Телефон: (044) 235 88 54.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 21.11.2017 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку