Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kyyiv/poetychno-muzychnyj-dialoh-riznoplanetni-korabli-lyubyty-nemozhlyvo-prypynyty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Поетично-музичний діалог «РІЗНОПЛАНЕТНІ КОРАБЛІ: любити неможливо припинити»

Поетично-музичний діалог «РІЗНОПЛАНЕТНІ КОРАБЛІ: любити неможливо припинити»

Книгарня Є запрошує на поетично-музичний діалог «РІЗНОПЛАНЕТНІ КОРАБЛІ: любити неможливо припинити» за участю поетів Павла Щириці, Катерини Девдери та музиканта Романа Коляди. Захід відбудеться 13 листопада у рамках проекту «ДИВОНІЖНІ: вірші-музика-любов». Початок – о 18:30.  

ПОЕТИЧНО-МУЗИЧНИЙ ДІАЛОГ: ЩИРИЦЯ –– ДЕВДЕРА –– КОЛЯДА
13 листопада о 18:30 книгарня «Є» та проєкт «ДИВОНІЖНІ: вірші-музика-любов» запрошують на поетично-музичний діалог «РІЗНОПЛАНЕТНІ КОРАБЛІ: любити неможливо припинити». Мотто діалогу – рядки з вірша Павла Щириці: «я з юпітера ти з венери – ми зустрілись на грішній землі два колумби новітньої ери – різносхожі такі кораблі»

…Чому ми різні? І чи тільки ста́тями? І чи різні настільки, що бути разом – аномалія? А якщо різні, то чи здатні знайти достатньо спільного, аби буття разом перетворилось на новий гормон радості? А якщо можемо, то який він – баласт спільності, що не дасть затонути «об’єднаним кораблям» у найлихіший шторм? Якими шляхами веде нас любов і чи звідані ці шляхи? Чому так важливо пройти крізь біль, аби стати «випускником» школи любові? І чи є у любові випускники, чи відпускає вона нас чи тримає завжди лагідно-мудрими руками? Чи не тримає? На все це спробують відповісти двоє поетів, яких торкалася любов і яких досі торкаються вірші…

Вхід вільний


Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3 13.11.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Павло Щириця
  • - Катерина Девдера
  • - Роман Коляда
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%