Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkyyiv%2Fpoetychna-seriya-vydavnytstva-staroho-leva-prezentuye-marianna-kiyanovska%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Поетична серія Видавництва Старого Лева презентує: Маріанна Кіяновська

Книгарня "Є" та Видавництво Старого Лева запрошує вас на презентацію-зустріч з Маріанною Кіяновською з її поетичною збіркою "373".

Початок - о 18:30

Про поезію і кипіння, про любов і смерть, присвяти і голоси, вірші, мелодії, відчуття, прозріння і провидіння, про писання і про читання розмовлятимемо на зустрічі-презентації Маріанни Кіяновської, яку модеруватиме Богдана Матіяш. А ще слухатимемо вірші, які у прочитанні автора набирають нових сенсів і нових розумінь

Поезія Маріанни Кіяновської має надзвичайно виразний голос та неймовірну глибину. У ній стільки прихованих сенсів, сплетінь емоцій, переживань, одкровень, що, здається, вона уміщає в собі ціле життя.

«373» - це перша книжка вибраного Маріанни Кіяновської, до якої ввійшли 373 вірші, написані за більш як 20 років, - і водночас цілісна, концептуальна поетична збірка, головним внутрішнім сюжетом якої є любов і подолання смерті. Бо 373, окрім того, що це унікальне просте число, - ще й температура кипіння води за Кельвіном. Вода, навіть ставши парою, не перестає бути водою. І це найважливіша метафора цієї книжки. Оформила видання «373» творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів).

Учасники:

Маріанна Кіяновська – поетеса, перекладачка, літературознавець. Богдана Матіяш – письменниця;

 ***

Адреса книгарні «Є»: вул. Лисенка, 3

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

22.10.2014 18:00 0
Поділитись